Serious woman boss scolding employees for bad results or discussing important instructions at multiracial team meeting, dissatisfied female executive talking to multiracial team at boardroom briefing

اگر با اطلاعات تئوری دست به کاری بزنید فاجعه مالی و مالیاتی آن شرکت را تهدید خواهد کرد.

در اذهان عمومی یک باور اشتباه رایج شده و اینکه برای کار با نرم افزار های حسابداری نیازی به دانش حسابداری نیست!

اگر ماهیت حساب‌ها و یا معادله حسابداری را ندانید حتما در بازار کنونی دچار چالشهای جبران ناپذیری خواهید شد.

سه دغدغه ذکر شده امروزه یک چالش بزرگ برای هر کسب و کاری به شمار می آید.

 

اما هدف و رسالت ما در اینجا این است که همراه و همیاری برای کارفرمایان و صاحبان مشاغل و همچنین برای فارغ التحصیلان رشته حسابداری که پس از گذراندن دوره دانشگاه نیاز به یادگیری تخصصی حسابداری مورد نیاز بازار دارند باشیم .

 

چرا حسابداری برای کارفرماها و صاحبان مشاغل مهم است؟

 

یادگیری حسابداری در حال حاضر به امری حیاتی تبدیل شده است. اگر ماهیت حساب‌ها و یا معادله حسابداری را ندانید حتما در بازار کنونی دچار چالشهای جبران ناپذیری خواهید شد. ولی از همه مهمتر برای کارفرمایان، تسلط به گزارشات مالی مانند ترازنامه، صورت گردش جریان وجوه نقد یا صورت سود و زیان است. جالب است بدانید به محض روشن کردن کلید برق، هزینه‌های جاری شما آغاز می‌گردد.

هزینه‌هایی مانند عدم خرید محصول یا خدمات توسط مشتریان به دلیل قیمت نامناسب، عدم آگاهی از بهای تمام شده و هزینه‌های سربار بر محصول یا خدمات نیز جزو هزینه‌های نامشهودی است که حسابداران موظفند طی آنالیز حسابها گزارش این خسارات و راه‌های جلوگیری از آنها را به کارفرمای خود اطلاع دهند. البته موضوع از این هم پیچیده‌تر است و همه این موارد به دلیل عدم آگاهی مدیران و حسابداران و از همه بدتر استفاده از نیروهای حسابداری ارزان و کم تجربه در بخش‌های کلیدی حسابداری است.

برای اکثر صاحبان کسب‌وکارهای کوچک، انجام تجزیه و تحلیل صورتهای مالی ممکن است سخت و خسته‌کننده به نظر رسد. در حالی که بسیاری از مدیران کسب‌و‌کار ممکن است ایجاد صورتهای مالی و تجزیه و تحلیل آن‌ها را به یک حسابدار که تمام آموزش تجزیه و تحلیل صورتهای مالی دیده است واگذار کنند.

گذراندن دوره‌های آموزش تجزیه و تحلیل صورتهای مالی و یادگیری نحوه تجزیه و تحلیل صورتهای مالی به مدیران کمک می‌کند که وضعیت سلامت مالی شرکت را بهتر درک کنند.

 

و اما حسابداران چگونه باید وارد بازار کار شوند؟

 

در حال حاضر، شغل حسابداری یکی از مهم ترین و پرکاربردترین فعالیت های موجود در شرکت و سازمان های مختلف است. فارغ التحصیلان رشته حسابداری، پس از اخذ مدارک دانشگاهی، در شاخه ها و سطوح مختلف حسابداری شروع به فعالیت می نمایند. از مکان هایی که حسابداران به فعالیت حرفه ای می پردازند، می توان به موسسات، واحدهای تجاری، مراکز دولتی و مراکز خصوصی اشاره نمود. حسابداران پس از فعالیت در بازه های زمانی مشخص، می توانند در سمت مدیریت مالی واحدهای تجاری به فعالیت بپردازند. به طور کلی افرادی که در رشته حسابداری به تحصیل می پردازند، در دو گروه حسابداری و حسابرسی وارد حوزه شغلی می شوند.

مهم ترین ویژگی یک حسابدار حرفه ای این است که حسابداران حرفه ای به اصول حسابداری پایبند بوده و ماهیت و جایگاه حساب ها را به خوبی ادراک می نمایند.

شناخت ماهیت و جایگاه حساب در شغل حسابداری ، یکی از مهم ترین مهارت های حسابداران به شمار می آید .

رقابت در بازار کار حسابداری ، امروزه با وجود حسابداران حرفه ای و متخصص با داشتن مهارت های مختلف، بیشتر از قبل معنی پیدا می کند.

 

من حسابدارم

 

مجموعه من حسابدارم اینجاست تا به کارفرماها و صاحبان مشاغل و حسابداران کمک کند با صرف کمترین میزان زمان و هزینه به بالاترین سطح کیفی در یادگیری حسابداری کاربردی و آنچه در محیط کار واقعی اتفاق خواهد افتاد برسند.

پکیج های معرفی شده توسط مدیران و اساتید با تجربه کشور تهیه شده و نقشه راهی برای شما عزیزان می باشد.

از اینکه با ما همراه شده اید بینهایت از شما سپاسگذاریم.